Goście

Dariusz Stencel

Lekarz, doradca medyczny, tłumacz i redaktor medyczny. 

Ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Pracował jako lekarz pediatra, a następnie przez 9 lat w Akademii Medycznej w Poznaniu w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Doświadczony klinicysta, nauczyciel akademicki, badacz i główny badacz. Jego praca doktorska z zakresu hematologii dziecięcej otrzymała Nagrodę Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2004 roku rozpoczął pracę w przemyśle farmaceutycznym jako Doradca Medyczny, następnie Dyrektor Medyczny na Europę Wschodnią oraz Globalny Zastępca Dyrektora Medycznego w kilku czołowych organizacjach farmaceutycznych. Specjalizował się w obszarach onkologii, hematologii i hemofilii. Jego doświadczenie obejmuje pisanie tekstów medycznych, profesjonalne tłumaczenia z i na język angielski, doradztwo w zakresie badań klinicznych fazy I-IV, liczne publikacje i prezentacje, organizację rad doradczych, sympozjów satelitarnych i paneli eksperckich. Zajmował się również nadzorem porejestracyjnym, badaniami obserwacyjnymi oraz Investigator Initiated Studies. Absolwent Zarządzania i Organizacji w Ochronie Zdrowia, Zarządzania Projektami oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Warszawie. Laureat Stypendium Fundacji Children's Medical Care, Washington, USA oraz Stypendium Amerykańskiego Centrum Kultury Polskiej, Washington, USA.

ROZWIŃ OPIS +

Maciej Krasnodębski

Multimedia Channel Manager, Boehringer Ingelheim

Maciej Krasnodębski jest manadzerem z wieloletnim stażem na stanowisku Multichannel Manadzera. 

ROZWIŃ OPIS +

Rafał Kowalczyk

Multichannel/Digital Manager, Biogen

Rafał Kowalczyk jest manadzerem z ponad 10 letnim doswiadczeniem w branzy farmaceutycznej. Pracował wcześniej m.in. w firmie Pfizer. 

ROZWIŃ OPIS +

Marcin Kułakowski

Managing Partner, Wavy Apps & Properto, Salesforce, Veeva 

Marcin z ponad 10 letnim doświadczeniem wspiera firmy we wdrożeniach Salesforce i Veeva. 

ROZWIŃ OPIS +

Krzysztof Ramzia

Senior International Director, Business Unit Director, Pharma, Digitalisation & Innovation Driver

Krzysztof Ramzia jest manadzerem z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach międzynarodowych, odpowiadał m.in. na centralna europę w firmie Novo Nordisk. 

ROZWIŃ OPIS +

Anna Smoleń

Anna Smoleń jest New Business Managerem w firmie Connectmedica

Anna Smoleń pracuje z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce. Jest ekspertem w dziedzinie marketingu farmaceutycznego i doradztwa w zakresie nowoczesnej komunikacji cyfrowej. 

ROZWIŃ OPIS +

Marcin Renduda

Trener, konsultant, mówca

Doświadczony trener, konsultant i mówca w obszarach związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Ekspert w dziedzinie wzrostu sprzedaży oraz budowania strategii firm (głównie w sektorze B2B). W swojej pracy korzysta ze sprawdzonej wiedzy związanej z rozwojem kompetencji oraz z nowoczesnej technologii wspierającej rozwój firm.

Zajmuję się następującymi obszarami:
- sprzedaż i zarządzanie sprzedażą,
- wpływ technologii na funkcjonowanie firm i organizacji,
- współpraca marketingu i sprzedaży,
- techniki i taktyki negocjacyjne,
- zmiana nawyków konsumenckich,
- standaryzacja procesów zwiększająca efektywność,

ROZWIŃ OPIS +

Craig DeLarge

Change Leadership Coach with Wiseworking, LLC. 

Digital Health Strategist | Mental Health Advocate & Educator | Change Leadership Trainer, Facilitator and Coach

ROZWIŃ OPIS +

Marek Słowiński (IQVIA Consulting)

Engagement Manager w IQVIA Consulting

Członek zespołu Consulting w Polsce, który pracuje nad S&T, Strategy, Omnichannel & Launch Excellence i innymi inicjatywami dla różnych graczy Pharmaco.

ROZWIŃ OPIS +

Igor Gnot

Founder of Highp

Założyciel Connectmedica, innowacyjnej agencji pharma marketing & consulting. Connectmedica pracuje dla ponad 20 globalnych firm w 24 krajach, dostarczając najlepsze w swojej klasie know-how w zakresie transformacji cyfrowej, usługi kreatywne i rozwiązania programowe.

ROZWIŃ OPIS +

Zofia Kurek-Maciejewicz

Head of Communications at Zentiva Polska

Doświadczony menedżer ds. komunikacji z szerokim zakresem wiedzy specjalistycznej obejmującym komunikację korporacyjną, CSR, Employer Branding, komunikację kryzysową i komunikację wewnętrzną. Obecnie zajmuje stanowisko Head of Communications w Zentiva Polska. Koordynatorka kampanii "Zentiva - Zmieniamy przyzwyczajenia". 

ROZWIŃ OPIS +

Paweł Mazur

Sales Director EMEA-SOL-MILLENNIUM Medical Group

Paweł to doświadczony dyrektor z udokumentowaną historią udanej pracy w branży farmaceutycznej. Jego międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej/WNP/Bałkanach i Szwajcarii potwierdziło wysoką dynamikę wzrostu sprzedaży i udział w rynku farmaceutycznym. Koncentruje się na zarządzaniu korporacyjnym i ogólnym, kierowaniu ludźmi, tworzeniu nowych biznesów dla firm farmaceutycznych i medycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest wykwalifikowany w zakresie strategicznego zarządzania ogólnego, marketingu i zarządzania sprzedażą, farmacji, wyrobów medycznych, FMCG, rozwoju biznesu. Paweł jest zangażowanym dyrektorem regionalny z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży we wprowadzaniu produktów farmaceutycznych i biofarmaceutycznych na rynek detaliczny i szpitalny, stymulując ekspansję geograficzną, począwszy od Polski, a skończywszy na Kazachstanie, Armenii i Gruzji.

ROZWIŃ OPIS +

Prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz

Lekarz internista i kardiolog, nauczyciel akademicki, profesor nauk medycznych

Członek wielu towarzystw naukowych w tym m.in.: Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą (członek Zarządu i Sekretarz Oddziału Warszawskiego), Europejskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Członek Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Były Prodziekan II WL WUM kilku kadencji, członek Rady Uczelni, założyciel i przewodniczący kilku sekcji PTK (Kardiologii Sportowej, Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku, Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej), członek Komisji Promocji Zdrowia PTK, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, konsultant kardiologiczny COMS, członek komisji medycznej PKOl.

Autor lub współautor ponad 700 publikacji, w tym rozdziałów w książkach i monografii. Współredaktor wielu książek z zakresu kardiologii, a także materiałów multimedialnych, dotyczących diagnostyki i leczenia choroby niedokrwiennej serca. Do jego głównych zainteresowań naukowych należy medycyna sportowa. Jest twórcą i redaktorem naczelnym dwumiesięcznika Kardioprofil i członkiem zespołów redakcyjnych wielu czasopism medycznych.

ROZWIŃ OPIS +

Sebastian Cudny

General Manager Poland, Ukraine & Baltics at Ferring Pharmaceuticals

Sebastian jest ekspertem z ponad 20-letnim doświadczeniem w osiąganiu wysokiej wartości sprzedaży i zarządzaniu międzynarodowymi zespołami, zdobytym przez wiodących światowych graczy w sektorze farmaceutycznym, w tym Eli Lilly, Bristol-Myers Squibb, Shire i Ferring. Jego doświadczenie w planowaniu strategicznym, doskonałości handlowej oraz zarządzaniu sprzedażą i marketingiem doprowadziło do osiągnięcia znacznych wzrostów sprzedaży w połączeniu z efektywnymi oszczędnościami. Pasjonat branży, zdobył znaczną wiedzę o rynku farmaceutycznym w Europie i Chinach, w tym o produktach, wymaganiach regulacyjnych oraz aspektach badawczo-rozwojowych sektora.

ROZWIŃ OPIS +

Michał Komorniczak

Filar, na którym opiera się dział sprzedaży Connectmedica, a także absolwent Minnesota State University

Michał posiada wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz ubezpieczeniowej. Obecnie obejmuje stanowisko Global Strategic Business Director z imponującymi wynikami.

 

ROZWIŃ OPIS +

Dr n. med. Sławomir Chomik

Managing Partner at Medical Research Center

Sławek to znawca branży farmaceutycznej, co poparte jest jego 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu rozwojem biznesu, marketingiem strategicznym, fuzjami i przejęciami, integracją po fuzji. Doświadczony w zarządzaniu centralami, regionami i krajami, ze sprawdzoną umiejętnością zarządzania ludźmi z różnych kręgów kulturowych. Lider motywacyjny z doświadczeniem w rekrutacji, utrzymywaniu i motywowaniu talentów. Współwłaściciel start-upów z branży e-branży o solidnych wynikach wzrostu. Doktor nauk medycznych z wykształcenia. Autor oryginalnych artykułów w prasie medycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

ROZWIŃ OPIS +

Paulina Kaczmarczyk

Dziennikarka

Paulina to pełna energii i zaangażowania dziennikarka. Jej pasja skierowała ją na Wydział Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat działa również w studenckiej telewizji, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy przed kamerą i wiedzę z zakresu tworzenia reportaży. Na co dzień spełnia się również w roli montażystki.

ROZWIŃ OPIS +

Artur Raba

Trener i coach biznesu, mentor kariery i mówca motywacyjny

Artur ma 27 lat doświadczenia zawodowego, 18 lat doświadczenia trenerskiego i 13 lat doświadczenia mentoringowego. Prowadzi liczne szkolenia biznesowe m.in. z asertywności w zarządzaniu, coachingu menagerskiego, przywództwa sytuacyjnego w praktyce, zarządzania konfliktem. Z jego wiedzy skorzystało już niemal 15 tys. osób.

ROZWIŃ OPIS +

Zbigniew Kowalski

Wykładowca, konsultant i trener komunikacji interpersonalnej

Zbyszek od 2000 roku prowadzi treningi, wykłady motywacyjne, warsztaty i debaty.
Z jego wiedzy skorzystało dotychczas ponad 100 000 osób, w tym ponad 55 000 lekarzy, 25 000 farmaceutów, 7 000 pielęgniarek, 13 000 pracowników z ponad 100 firm farmaceutycznych i medycznych oraz ponad 10 000 pracowników firm innych branż (finanse, FMCG, przemysł).

Posiada akredytację konsultanta i trenera takich instytucji, czy modeli jak: Insights Discovery, Oldham & Morris, Body Language Institute Washington. Jest vice prezesem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i należy do Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.

ROZWIŃ OPIS +

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Polityka Prywatności